Diverse

Frivilligsentralen forsøker å holde en oppdatert oversikt over lag og foreninger i Hamarøy. Det skjer stadig endringer i de ulike styrene, og sentralen mottar informasjon om dette med takk!
NavnKontaktpersonE-postTelefon
Barnas fredssenterMarte Moen Hovlundbarnasfredssenter@outlook.com75771533
Hamarøy amatørteaterlagTor Valletorvalle01@gmail.com90573514
Hamarøy HistorielagLars Arild Johansen Idar Sørensen (leder)hamhist@gmail.com (om årbok) idar.soerensen@gmail.com99276681 90277120
Hamarøy og Tysfjord Bonde- og SmåbrukarlagBjørn Knudsenmi-knu@online.no90626261
Hamarøy og Tysfjord bygdekvinnelagAnn-Merethe Nilsennilsenannmerethe@gmail.com90579190
Hamarøy pistolklubbRoger Paulsen
95451799
Hamarøy Røde KorsDejan Zinajicdejan.zinajic@yahoo.com40983400
Hamarøy SjakklubbThor-Erik Knutsen

Hamarøy vise- og poesiklubbBernth Leivsethhamaroyvp@gmail.com
Hamsun- og EgerdalgrendehuslagThomas Nordmark

HusflidslagetToril Sivertsentstomsvein@gmail.com93085882
Høyborgen ungdomsklubbLinn Berntzenlinnberntzen@hotmail.com47368203
Innhavet ungdomsklubbElin Solbergjentoft.brumle.gard@gmail.com95274105
Kunstpark TranøyFred-Eddy Dahlbergfrededdydahlberg@gmail.com47394616
Nordbygda forsamlingshusTerje Hanssenterje@nbfh.no47858945
Nord-Salten MC-klubbVidar Sandstadpost@nordsaltenmc.no97692314
OptimistenAsbjørn Hoplandasbhop@gmail.com75770316 91388012
Polden KystlagElin Eidsvikelin.eidsvik@gmail.com75770196
Skutvik KystlagTrym Falaopost@dalshammeren.no90649661
Ulvsvåg grendehusIda Markowitschida.markowitsch@web.de401 988 25
2019 © Hamarøy frivilligsentral