Idrett og friluftsliv

Frivilligsentralen forsøker å holde en oppdatert oversikt over lag og foreninger i Hamarøy. Det skjer stadig endringer i de ulike styrene, og sentralen mottar informasjon om dette med takk!
NavnKontaktpersonE-postTelefon
Barnas TurlagTone Jespersentone.jespersen@gmail.com
tone.jespersen@nordsaltenkraft.no
93451905
DNT Ung Hamarøy


Hamarøy idrettsrådKnut Høivaagkh@byggmesterhoivaag.no90155199
Hamarøy ILCecilie Hillingleder@hamaroyil.no
95100408
H. IL Skate- og BMXPer-Børge Molvikperbomo@online.no95179608
H. IL klatreklubbTomas Strand Hutchinsontgs@gmail.com
H. IL sykkelklubbKetil Bordewichketil@bordewich.com97568229
Hamarøy Jeger- og FiskeforeningHenry Bratlihenry.bratli@hotmail.no93404827 75772018
Hamarøy sjøørret- foreningMagnus Tønsethhamaroysjoorretforening@hotmail.com91383464
Natur og UngdomKajsa Haabetkajsakakao@lkarts.no48342601
Nord Salten DykkerklubbKeith Brian Bergpost@nsdk.no91642531
Nordsalten HesteklubbCamilla Kalvågcamillakalvaag@hotmail.com98054564
Nord-Salten TurlagBente Haukåsnordsaltenturlag@gmail.com97072546
Sagfjord ILTherese Wistsagfjord_il@yahoo.com
therese.wist@yahoo.no
90231303
Sagvatnan Jeger- og FiskeforeningBengt Jensenpost@sykkelhuset.as90646781
Skutvik ILGrete Prestegårdgretep@hotmail.com99038140
Sørbygda SkytterlagKjetil Sivertsensorbygd@skytterlag.no41249495
IL SørulfPetter Vangenvangenpetter@gmail.com95142944
Tranøy og omegn ILEndre Kjevikendrekjevik@hotmail.com97630573
2019 © Hamarøy frivilligsentral