Idrett og friluftsliv

Frivilligsentralen forsøker å holde en oppdatert oversikt over lag og foreninger i Hamarøy. Det skjer stadig endringer i de ulike styrene, og sentralen mottar informasjon om dette med takk!


NavnKontaktpersonE-postTelefon
Barnas TurlagNordis Seel Tennesntennes@gmail.com 92221231
Bjørkvik aktivitetStig Anders Paulsenstigpaulsen76@gmail.com 95767226
DSJ – Doajmmasiebrre Julevsábme
Elena Paulsen
elena.paulsen@gmail.com 90184744 
Drag Aktivitetspark BAInge Olsen
95083156
Drag ILCharlotte Paulsendragidrettslag@gmail.com 
41082388
Drag IL svømmeklubbTove Anita Langmodrag.svommeklubb@gmail.com 97621876
Hamarøy idrettsrådKnut Høivaagkh@byggmesterhoivaag.no 90155199
Hamarøy ILCecilie Hillingleder@hamaroyil.no 
95100408
H. IL Skate- og BMXPer-Børge Molvikperbomo@online.no 95179608
H. IL klatreklubbTomas Strand Hutchinsontgs.hutch@gmail.com                                     41353948
H. IL sykkelklubbKetil Bordewichketil@bordewich.com 97568229
Hamarøy Jeger- og FiskeforeningHenry Bratlihenry.bratli@hotmail.no 93404827 75772018
Hamarøy sjøørret- foreningMagnus Tønsethhamaroysjoorretforening@hotmail.com 91383464
Nord Salten DykkerklubbKeith Brian Bergpost@nsdk.no 91642531
Nord-Salten HestesportklubbKjersti Sivertsen Olsennordsalten.hsk@gmail.com 99360799
Nord-Salten TurlagBente Haukåsnordsaltenturlag@gmail.com
bente.haukas@hotmail.com      
97072546
Sagfjord ILKim Schøningsagfjord_il@yahoo.com40082903
Sagvatnan Jeger- og FiskeforeningBengt Jensenpost@sykkelhuset.as 90646781
Skutvik ILSverre Christian Eriksensvechr01@hotmail.com 99502757
Stiens vennerÅse Haraldsenaaseharaldsen@hotmail.com 99152746
Storjord og omegn idrettslagVegard Johansen

vegar2@online.no 


90721086
Sørbygda SkytterlagKjetil Sivertsensorbygd@skytterlag.no 41249495
IL SørulfPetter Vangenvangenpetter@gmail.com95142944
Tranøy og omegn ILMarie Hellandhehest@online.no      92822780
Tysfjord jeger- og fiskeforeningeSvein-Arne Jacobsensjako2@online.no 91802817
Flere dokumenter

Frivillighetsstrategi i Hamarøy

Frivillighetsstrategien for Hábmer - Hamarøy ble vedtatt i kommunestyret 10. september 2020. Strategien skal være et fundament for forutsigbart og konstruktivt samspill mellom kommunen og frivilligheten, der kommunen bidrar som støttespiller og tilrettelegger for en variert og levende frivillighet. Gjennom samarbeid skal det legges til rette for mangfoldige, levende og attraktive lokalsamfunn i hele Hábmer.

Hamarøy Frivilligsentral

Vedtekter

Hamarøy Frivilligsentral

Om oss

Bli frivillig

Vi ønsker flere frivillige ved sentralen og her kan du melde din interesse.

Styret

Styret i Hamarøy Frivilligsentral består av representanter fra det frivillige og kommunen.

Lokalutvalg og velforeninger

Frivilligsentralen forsøker å holde en oppdatert oversikt over lag og foreninger i Hamarøy. Det skjer stadig endringer i de ulike styrene, og sentralen mottar informasjon om dette med takk!

Pensjonist- og sanitetsforeninger

Frivilligsentralen forsøker å holde en oppdatert oversikt over lag og foreninger i Hamarøy. Det skjer stadig endringer i de ulike styrene, og sentralen mottar informasjon om dette med takk!

Båtforeninger

Frivilligsentralen forsøker å holde en oppdatert oversikt over lag og foreninger i Hamarøy. Det skjer stadig endringer i de ulike styrene, og sentralen mottar informasjon om dette med takk!

Grunneierlag

Frivilligsentralen forsøker å holde en oppdatert oversikt over lag og foreninger i Hamarøy. Det skjer stadig endringer i de ulike styrene, og sentralen mottar informasjon om dette med takk!

Diverse - kultur og aktivitet

Frivilligsentralen forsøker å holde en oppdatert oversikt over lag og foreninger i Hamarøy. Det skjer stadig endringer i de ulike styrene, og sentralen mottar informasjon om dette med takk!

Taushetserklæring

Personer som tar oppdrag for frivilligsentralen må ha akseptert taushetserklæring.

2021 © Hamarøy Frivilligsentral